DLACZEGO MY

CENISZ SWÓJ CZAS…?

Outsourcing – czyli korzystanie z zewnętrznych źródeł pomocy jest coraz bardziej popularny w naszym kraju. Zajmujesz się tym, co najważniejsze dla Ciebie lub Twojej firmy – resztę zlecasz specjalistom. Tego samego przecież oczekujesz od swoich klientów, żeby Tobie zlecili to, na czym znasz się najlepiej, a sami robili jak najlepiej swoją robotę.

Ludzie coraz bardziej cenią swój czas.  Już nie musisz sam zajmować się wszystkimi urzędowymi sprawami związanymi z zakupem pojazdu. Pozwól sobie cieszyć się nabytkiem wymarzonego auta, a formalności zostaw dla nas.

Zajmujemy się rejestracją samochodów i reprezentacją w urzędach, we wszelkich sprawach dotyczących pojazdów firmowych i prywatnych.

W imieniu naszych klientów przeprowadzamy wszystkie niezbędne czynności prowadzące do rejestracji samochodu, związane z urzędową obsługą pojazdów..

Proponujemy usługę doradztwa i prowadzenia wszelkich formalności dotyczących pojazdów będących Państwa własnością, własnością Państwa firmy, klientów lub pracowników.

Czas, jaki dotychczas spędzacie w urzędzie, zostaje zminimalizowany do przekazania dokumentów naszej firmie.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

Stała współpraca z nami daje niezmierne korzyści, głównie dzięki oszczędności czasu, skorzystania z naszego doświadczenia, delegowania – usług outsourcingu, transportowi dokumentów, kompleksowemu podejściu do klienta i jego potrzeb a także obsłudze po sprzedażowej.

OSZCZĘDZAJ CZAS

Zaoszczędź czas swój , swojego pracownika, członka swojej rodziny czy bliskiej Ci osoby, stracony na wizytach w urzędach (celny, skarbowy, komunikacji, tłumacz – jego poszukiwanie i wybór). Każdy z wymienionych może być zajęty takimi czynnościami od kilku godzin do kilku dni, w zależności od tego, co będzie musiał zrobić i jakimi dokumentami będzie dysponował.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Przeszło 18 lat – to nasze doświadczenie w wykonywanych przez nas usługach. Zdobyta przez nas praktyczna wiedza jest jednym z naszych największych  atutów. Wiemy jakie dokumenty są potrzebne przy prowadzeniu każdej sprawy, wiemy ile to będzie trwać i ile kosztować.

OUTSOURCING

Outsourcing- czyli delegowanie na zewnątrz czynności nie będących głównymi zadaniami firmy. Metoda ta to zaleta, którą wykorzystują nowocześnie zarządzane firmy, jako sposób na obniżenie kosztów i oszczędzanie czasu. Firma Bez Kolejki WWL jest wyspecjalizowana w zakresie rejestracji pojazdów czy reprezentacji w urzędach, w imieniu firm oraz osób prywatnych dlatego idealnie się tu sprawdzi.

-Posiadamy doświadczony zespół pracowników.

-Wystawiamy faktury VAT co umożliwia w łatwy sposób rozliczenie pracy i obniża podatki.

GWARANCJA

Płatności tylko za wykonaną usługę. Gwarancja polega na pobieraniu wynagrodzenia za wykonanie usługi z sukcesem. Za nasz czas, w przypadku usługi nie zakończonej sukcesem, nie pobieramy odpłatności.

OBSŁUGA PO SPRZEDAŻY

 Informujemy naszych klientów o tym, że dowód stały jest już do odbioru w urzędzie, jakie dokumenty są dodatkowo potrzebne. Jesteśmy zawsze gotowi do konsultacji w przypadkach skomplikowanych, rzadko spotykanych, nowych sytuacji, które należy rozwiązać. Konsultujemy to z klientem lub dalej występujemy do kompetentnych osób, urzędów o których wiemy, że posiadają wiedzę niezbędną do rozwiązania zadania i które udzielą wiążących informacji.