O nas

Firma Bez Kolejki WWL powstała z myślą o osobach, które szanują swój czas i decydują się na powierzenie załatwiania urzędowych spraw ekspertom, którzy wykonają swoje zadanie w sposób rzetelny i w jak najkrótszym czasie.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w rejestrowaniu pojazdów oraz wiedzę w zakresie dokumentów, które wymagane są do rejestracji pojazdów. Na miejscu sprawdzamy zgodność dokumentów z wymogami, a w razie potrzeby pomagamy uzupełnić braki.

Kompletujemy niezbędną dokumentację i składamy ją w Urzędzie.

Dodatkową usługą jaką realizujemy jest składanie dokumentów do Urzędu Skarbowego dotyczących podatku akcyzowego od pojazdów sprowadzonych z zagranicy oraz podatku od zakupu pojazdu krajowego PCC-3.

Możemy przetłumaczyć dokumenty zagraniczne od pojazdów sprowadzonych co jest niezbędne do jego zarejestrowania w kraju.

Działamy na terenie powiatu Wołomińskiego, Legionowskiego oraz Warszawy.
Współpracujemy również z firmą ubezpieczeniową, która z uwagi na długotrwałe relacje dla wszystkich naszych klientów przeznacza rabat w wysokości od 5 do 15%.

Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie klienta z naszych usług, dlatego też zawsze dokładnie sprawdzamy przekazane nam dokumenty i dbamy o to, aby realizacja naszego zadania była na jak najwyższym poziomie. Dzięki pomocy naszych ekspertów zaoszczędzisz czas i niepotrzebne nerwy.

Zapraszamy do współpracy

Bez względu na rodzaj pojazdu i usługi pomagamy naszym Klientom w rejestracji pojazdów dla firm, zarówno w ramach jednorazowych usług, jak również stałej współpracy.

0 +
lat doświadczenia
0 %
zadowolonych klientów
0 +
szeroki zakres usług