Usługi rejestracji pojazdów

Zapoznaj się z naszą ofertą. W naszym portfolio znajdziesz nie tylko rejestrację pojazdów, ale również kompleksowe rozwiązania dla aut sprowadzonych. Przetłumaczymy dokumenty, opłacimy akcyzę i złożymy deklarację. Zajmiemy się również zbyciem lub nabyciem pojazdu. A dla Twojej wygody odbierzemy dokumenty z urzędu.
Kupione samochody nowe (z salonu), używane – już w kraju zarejestrowane (kupione na umowę kupna – sprzedaży, fakturę, umowę darowizny, wykupione z leasingu lub po spłacie kredytu) lub sprowadzone z zagranicy.

Tłumaczenia dokumentów

Przetłumaczymy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rejestracji pojazdu. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi w każdym języku.

Akcyza

Wypełnimy i złożymy deklarację AKC-US, wyliczymy akcyzę, wniesiemy niezbędne opłaty, odbierzemy zaświadczenie o zapłacie akcyzy.

Deklaracja PCC-3

Wypełnimy i złożymy deklarację PCC-3, wyliczymy podatek, wniesiemy niezbędne opłaty.

Odbiór dowodu rejestracyjnego

Po rejestracji pojazdu odbierzemy stały dowód rejestracyjny.

Nabycie lub zbycie pojazdu

Zgłoszenie po sprzedaży pojazdu innej osobie/firmie lub w momencie zakupu pojazdu zgłoszenie jego nabycia. Należy pamiętać, że jest to obowiązkowe a nie dotrzymanie terminu grozi mandatem ze strony urzędu.

Tablica lub nalepka na szybę

Tablica rejestracyjna po zaginięciu podczas jazdy lub zniszczeniu; dowód rejestracyjny lub karta pojazdu – po zagubieniu, kradzieży, zniszczeniu; nalepka na szybę po jej zniszczeniu lub wymianie szyby.

Gaz, hak, taxi

Wpis adnotacji VAT do dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu przy samochodach mających takie uprawnienia do odpisu VAT (van, furgon, pick up, specjalny),wpisanie adnotacji HAK po jego montażu na pojeździe, wpisanie adnotacji GAZ po montażu instalacji gazowej do samochodu – LPG, wpisanie TAXI dla taksówkarzy używających swoich samochodów do celów zarobkowych, wpis adnotacji L do dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu przy pojazdach których przeznaczeniem jest nauka jazdy.

Wyrejestrowanie pojazdu

Wyrejestrujemy pojazdy z powodu ich demontażu (kasacja) bądź kradzieży.