REJESTRACJA POJAZDU

REJESTRACJA SAMOCHODÓW DLA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH

Każda firma posiada przynajmniej jeden lub więcej pojazdów co wiąże się z wizytami w urzędzie komunikacji, skarbowym lub celnym. Wymaga to zaangażowania czasu niezbędnego do załatwienia formalności takich jak przerejestrowanie samochodu, zgłoszenie sprzedaży, kupna (nabycia), zmiany danych firmy, odbiór dowodu stałego, wbicie adnotacji VAT,GAZ, HAK, TAXI, L  czy też wyrobienie wtórnika tablic, dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu po ich zgubieniu lub zniszczeniu.

Rejestracja pojazdów dla firm to usługa zlecana przez naszych klientów, która polega na reprezentowaniu firmy w urzędach i wykonaniu w jej imieniu wszystkich czynności wymagających wizyt w urzędach. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za flotę pojazdów firmowych mogą stosując klasyczny outsourcing zlecić część czasochłonnych zadań firmie zewnętrznej.
Wystarczy telefon abyśmy zajęli się rejestracją Waszych pojazdów.

Rejestracja samochodów w powiecie Wołomińskim, Legionowskim oraz Warszawie zajmuje nam zwykle jeden dzień.

W ciągu tak krótkiego czasu zarejestrujemy każdy nowy lub używany pojazd. Pod warunkiem, że dokumenty są kompletne. Jeżeli nie na pewno pomożemy je uzupełnić w jak najkrótszym czasie.

Zarejestrujemy za Was każdy pojazd sprowadzony z zagranicy obojętnie czy pochodzi z kraju Unii Europejskiej czy też poza nią, odbierzemy stały dowód rejestracyjny, dokonamy wpisów w dokumentach np. HAK, GAZ, VAT, TAXI, L, wyrobimy wtórnik dowodu rejestracyjnego, tablic lub karty pojazdu, zgłosimy sprzedaż lub kupno. Wyrobimy tablice próbne na badanie techniczne lub na wywóz za granicę oraz wiele więcej.

Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz.

Kompleksowa rejestracja samochodu sprowadzanego z zagranicy

(Z KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ A TAKŻE SPOZA NIEJ – USA, SZWAJCARIA..)

URZĄD CELNY​

Wypełnimy i złożymy deklarację AKC-U, wyliczymy akcyzę, wniesiemy niezbędne opłaty, odbierzemy zaświadczenie o zapłacie akcyzy.

MONITORING

Stale sprawdzamy stan prowadzonych spraw w urzędach.

URZĄD KOMUNIKACJI​

Rejestrujemy samochód, odbieramy tablice, pozwolenie czasowe, kartę pojazdu, naklejkę na szybę, stały dowód rejestracyjny.

TŁUMACZENIA

Dokonamy tłumaczeń przysięgłych dokumentów sporządzonych w obcym języku (niemiecki, angielski, włoski, francuski, niderlandzki i każdy inny język).

JAK PRZEBIEGA USŁUGA REJESTRACJI POJAZDU?

Pozostawiasz nam dokumenty swojego auta i podpisujesz upoważnienia do reprezentowania Ciebie w kolejnych Urzędach i to wszystko, czego oczekujemy od Ciebie. My wydajemy Ci potwierdzenie przyjęcia zlecenia, które jest potwierdzeniem prawnie zawartej umowy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko będzie przebiegało rzetelnie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Dodatkowo oferujemy usługę rejestracji zdalnie: wystarczy pobrać upoważnienie podpisać je i załączyć do wysyłanych do nas dokumentów a my odeślemy pod wskazany adres przerejestrowany pojazd osobowy jak i ciężarowy.

Mieszkacie za granicą? Skończyły się miejsca w dowodzie rejestracyjnym? Wykupiliście pojazd z leasingu?Potrzebujecie wtórnik zagubionych dokumentów – zapraszamy we wszystkim chętnie pomożemy.